به "طرح توسعه گردشگری مجمع همیاری" خوش آمدید؛

Welcome to Majma Hamyari website

مجمع همیاری چیست؟

مجمع همیاری مجموعه‌ای از فعالیت‌های فرهنگی، رفاهی، گردشگری و طرحی کاملاً نوین در راستای توسعه گردشگری با جذابیت‌هایی برای همه‌ی اقشار به ویژه نسل جوان می‌باشد.این طرح توسط شرکت گردشگری دهکده رویاهای نگین ایرانیان به شماره ثبت 13864 و با مجوز رسمی از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران به اجرا درآمده است. ..

پیاده‌سازی شیوه‌ای مبتکرانه در این طرح، شرکت دهکده رویاها را توانمند ساخته تا تمامی اعضای مجمع همیاری در فضایی سرشار از هیجان و نشاط، علاوه بر دریافت یکسری خدمات رفاهی و فرهنگی، موفق به دریافت پکیج‌های سفر چند میلیون تومانی تحت عنوان جایزه ویژه شوند که ارزش این جایزه چندین برابر حق‌اشتراک پرداختی آنان می‌باشد، گویی اعضا به صورت رایگان در این طرح شرکت نموده‌اند؛ چرا که کلیه اعضا، درصدی از جایزه را به صورت نقدی (معادل حق‌اشتراک‌های پرداختی) و مابقی را در قالب پکیج‌های سفر و محصولات صنایع دستی دریافت می‌کنند.

همچنین شرکت دهکده رویاها با اجرای طرح مذکور می‌تواند نقش مؤثری در حمایت از هنرمندان و تولیدات صنایع دستی، حمایت از دفاتر گردشگری و فروش پکیج‌های سفر، اشتغالزایی و ترویج گردشگری در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی داشته باشد.


اهداف طرحموضوع فعالیت
 

شرح مختصری بر خدمات مجمع همیاری:

طرح توسعه گردشگری مجمع همیاری از باشگاه‌های گردشگری و صنایع دستی شکل گرفته که افراد با توجه به توان مالی خود در پرداخت حق اشتراک، می‌توانند به عضویت یکی از این باشگاه‌های 500 کاربره درآمده و تا 15 سال از خدمات باشگاه مربوطه بهره‌مند شوند. با یک مثال از طرح‌های در حال اجرا، مشروح خدمات به شرح ذیل می‌باشد:
 
خدمات فرهنگی (در راستای توسعه فرهنگ گردشگری)

دوره های آموزش عمومی گردشگری که شامل فیلم های کوتاه چند دقیقه ای و محتوای آموزشی بوده و هر ماه توسط کارشناسان برای منطقه هدف طرح، تهیه می‌شود که در اختیار اعضا قرار گرفته و شامل موضوعات مختلف از جمله میراث فرهنگی، جاذبه‌های طبیعی،تاریخی، گردشگری، معرفی هنرمندان و محصولات صنایع دستی، ترویج فرهنگ عمومی گردشگری، ارتباط مؤثر با گردشگران و... می‌باشد.

مسابقات آنلاین از محتوای ارائه شده که به صورت ماهانه برگزار می‌شود و اعضای باشگاه می‌توانند با شرکت در این مسابقات برای خود امتیاز کسب کنند.

* در هر ماه برای هر باشگاه 20 جایزه محصولات صنایع دستی به ارزش صدهزار تومان درنظر گرفته شده که به قید قرعه به اعضای هر باشگاه تعلق می‌گیرد.

نکته اول : این قرعه‌کشی بین تمامی اعضای باشگاه صورت می‌گیرد و همه اعضای باشگاه با یک امتیاز در این قرعه‌کشی شرکت می‌کنند.

نکته دوم : اعضای باشگاه در صورت شرکت در مسابقه و کسب امتیاز (هر یک پاسخ صحیح، یک امتیاز محسوب می‌شود)، می‌توانند با امتیاز بیشتری در این قرعه‌کشی شرکت کنند (به عنوان مثال اگر کاربری به 5 سوال، پاسخ صحیح بدهد با 6 امتیاز در قرعه‌کشی شرکت می‌کند)

"دوره های آموزشی آنلاین و مسابقات ماهانه مربوط به آن گاها ممکن است از طریق موسسه فرهنگی هنری همیاری آیندگان برگزار گردد"

سایت مؤسسه فرهنگی هنری همیاری آیندگان
همایش‌ها و جشنواره‌هایی که در راستای توسعه گردشگری و در طول اجرای طرح برگزار می‌شود و با برنامه‌های متنوع و آموزنده شامل کارگاه‌های آموزشی،سخنرانی نخبگان، جنگ شادی، حضور هنرمندان و فرهیختگان برجسته گردشگری و صنایع دستی و... همراه می‌باشد.


خدمات رفاهی (در راستای توسعه و پویایی تأسیسات گردشگری)

هر ماه به قید قرعه، حداقل به 40 نفر از هر باشگاه، پکیج سفر یکروزه و چند روزه داخلی یا خارجی و یا محصولات صنایع دستی ارزشمند به صورت اقساطی (تسهیلات بدون بهره) تعلق می‌گیرد. به عنوان مثال میزان کل تسهیلات برای این باشگاه‌، ماهانه 30 الی 40 میلیون تومان می‌باشد. توجه اینکه این تسهیلات به ترتیب و به قید قرعه به تمامی اعضای باشگاه تعلق می‌گیرد و اعضای باشگاه در طول اجرای طرح، چندین دفعه از این تسهیلات بهره‌مند می‌شوند.

کارت رفاهی: هر فردی که عضو این طرح می‌شود یک کارت رفاهی دریافت می‌کند که با استفاده از آن می‌تواند از تخفیفات صدها مرکز طرف قرارداد با شرکت از جمله رستوران‌ها، هتل‌ها، مراکز سرگرمی  و تفریحی، آموزشی، ورزشی، تجاری، درمانی بهره‌مند ‌شود.‌ این کارت  به دفعات قابل استفاده می‌باشد.

بیمه حوادث منزل مسکونی: منزل مسکونی کلیه اعضای طرح به مدت یک‌سال به صورت رایگان بیمه می‌شود و در صورت تمایل جهت تمدید، از  60 درصد تخفیف بیمه معلم برخوردار می‌شوند.

جایزه ویژه (پکیج‌ سفر چند میلیون تومانی)

کلیه اعضا در طول اجرای طرح، جایزه ویژه چند میلیون تومانی دریافت   می‌کنند، که میزان این جایزه، چندین برابر حق‌اشتراک پرداختی آنان می‌باشد. البته درصدی از این جایزه ( معادل حق‌اشتراک‌های پرداختی اعضا ) به صورت نقدی و مابقی به صورت پکیج سفر به اعضا ارائه می‌گردد. مبلغ این جایزه در طرح‌های مختلف، متفاوت است. به عنوان نمونه به خدمات متنوع بسته‌های زیر توجه نمایید:

 

توضیح : به عنوان مثال اگر کاربری در ماه دهم برنده قرعه‌کشی شود علاوه بر اینکه کل حق اشتراک پرداختی را دریافت می‌کند پکیج سفر یا محصولات صنایع دستی به ارزش ( 50000 ×10 ) + 5000000 = 5500000 تومان را نیز به عنوان جایزه دریافت می‌کند و از ماه بعد، بدون پرداخت حق اشتراک در باشگاه باقی‌مانده و از سایر خدمات بهره‌مند خواهد شد. البته تمامی کاربران هر باشگاه برنده این جایزه می‌شوند ولی زمان برنده شدن آن‌ها از طریق قرعه‌کشی تعیین می‌شود.

پشتوانه‌های اعتباری

با ما در ارتباط باشید: 01133321575

logo-samandehi