به "طرح توسعه گردشگری مجمع همیاری" خوش آمدید؛

Welcome to Majma Hamyari website

قوانین و مقررات

1) هر شرکت‌کننده با کد ملي منحصربه‌فرد تنها يک حساب کاربري رايگان مي‌تواند داشته باشد.
2) تنها حساب بانکي با نام شخص شرکت‌کننده جهت واريز مبلغ جايزه معتبر خواهد بود.
در صورت عدم تطبيق مشخصات، برنده موظف است در اسرع وقت شماره کارت بانکي متعلق به خويش را به شرکت معرفي نمايد.
3) فرد برنده به مدت يک سال از تاريخ اعلام نتيجه از طريق وبسايت يا پيامک يا تماس تلفني موظف به اقدام جهت دريافت جايزه‌ي خويش مي‌باشد، در غيراين‌صورت جايزه پس از يک سال به مرجع صدور مجوز جهت هزينه در امور گردشگری اعطا مي‌گردد.
4) در صورت فوت فرد برنده، جايزه به مدت يک سال توسط شرکت براي وراث فرد برنده محفوظ مي‌ماند. در صورت عدم پيگيري وراث، جايزه پس از يک سال از تاريخ اعلام نتايج به مرجع صدور مجوز جهت هزينه در امور گردشگری اعطا مي‌گردد.
5) لازم است که هنگام ثبت نام، شماره همراه به دقت و صحيح وارد شود، چراکه تنها راه بازيابي رمز عبور از طريق پيامک به تلفن همراه ثبت شده در سامانه مي‌باشد.
در صورت فراموشي رمز عبور و شماره همراه اشتباه، شرکت‌کننده ملزم مي‌باشد به مدت شش ماه منتظر بماند تا به صورت خودکار حساب کاربري وي مسدود شده و اقدام به ساخت حساب کاربري جديد نمايد يا به صورت کتبي درخواست تغيير رمز عبور خويش را به شرکت اعلام دارد.
6) در صورت بيکاري (عدم شرکت در مسابقه فرهنگي) يک حساب کاربري به مدت 6 ماه متوالي، شرکت مي‌تواند حساب مذکور را مسدود نمايد.
7) حساب کاربري رايگان مي‌تواند در صورت تمايل به يک حساب کاربري دائمي تبديل شود که اين عمل با پذيرفتن قوانين و مقررات بسته‌ي انتخابي دلخواه کاربر ميسر خواهد بود.
8) مسابقات طراحي شده از سوي شرکت (از هر نوع آنلاين يا آفلاين يا ...) از طريق وبسايت به اطلاع کاربران رايگان خواهد رسيد تا در اين مسابقات شرکت نمايند.
9) هر شش ماه نتايج اين مسابقات از طريق همين وبسايت به اطلاع کليه شرکت‌کنندگان در آن مسابقه خواهد رسيد..
10) تمامي مسابقات به صورت سرجمع در هر شش ماه بررسي شده و نتايج آن اعلام خواهد شد و براي هر دور مسابقه نتايج جداگانه‌اي وجود نخواهد داشت.
11) نوع جوايز در شروع هر شش ماه و قبل از برگزاري اولين مسابقه در وبسايت اعلام خواهد شد.
12) کاربران رايگان دسترسي به تمامي محتواي آموزشی گردشگری را خواهند داشت.
13) کاربران رايگان امکان حضور در تمامي همايش‌هاي مجمع همياري را خواهند داشت. .

با ما در ارتباط باشید: 01133321575

logo-samandehi